2031/636
Maurice Estève (f. Culan, Cher 1904, d. sst. 2001)
Udstillingsplakat fra Galerie Claude Bernard 1977. Usign. Litografisk plakat i farver. Bladstørrelse 80×52.
Undersøgt i ramme.
Moderne kunst og design, 28. juli 2020
Vurdering
Hammerslag
15 bud