2439/​56

To Heiberg lamper af grålig og blåligt glas, facetterede og med monteringer af messing. 19./20. årh. H. eksl fatninger 57 og 59. (2)

Almindelig brugsslitage. Der garanteres ikke for funktionaliteten. Undersøgt med monteringer uden garanti for skjulte fejl. Løse samlinger. Blå lampe med mindre buler på messing.

I Aarhus
Vur­dering

3.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?