2045/62
Et par franske “fauteuil à la reine” armstole af delvist forgyldt mahogni. Louis XVI form. Ca. 1900. (2)
Brugsslitage. Løs i samlingerne.
Ældre malerier, møbler og varia, 2. november 2020
Vurdering
Hammerslag