2418/795
Ubekendt design
Jugend bordlampe af patineret zink, skærm med glasflusser. 20. århs. begyndelse. H. 55.
Stand
Brugsslitage. Nogle ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Auktion
Moderne kunst og design, 30. april 2024
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
3 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|
(Autobud) | ||