2447/​113

Louis XVI barometer af forgyldt træ. Sign. O. Chenadier, Oht a Paris 1781. Frankrig, 18. årh.s slutning. H. 104. B. 42.

Revner i træet. Brugsslitage. Der garanteres ikke for funktionaliteten.

I Lyngby
Vur­dering

6.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?