2441/9030
Fransk kommode af frugttræ med montering af forgyldt bronze, plade af rødlig marmor. Louis XV form, 19. årh.s slutning eller 20. årh.s begyndelse. H. 93. B. 128. D. 51.
Brugsslitage. Restaureret. Nøgle medfølger ikke. Hjørne af plade er brækket af medfølger.
Vurdering
1166946 | ||
1092330 | ||
829887 |