2441/​9030

Fransk kommode af frugttræ med montering af forgyldt bronze, plade af rødlig marmor. Louis XV form, 19. årh.s slutning eller 20. årh.s begyndelse. H. 93. B. 128. D. 51.

Brugsslitage. Restaureret. Nøgle medfølger ikke. Hjørne af plade er brækket af medfølger.

I Lyngby
Vur­dering

15.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?

1092330 9.500 DKK
829887 9.000 DKK