1805/657
Per Kirkeby (f. København 1938, d. sst. 2018)
To kompositioner. Begge sign. Per Kirkeby 81, 7/20. Litografier. Bladstørrelse 67×52. (14897, 14890) (2)
Litteratur: Wivel nr. 20.5 og 20.7.
Dette emne handles i fuldmoms
Intet at bemærke. Undersøgt i ramme.
Moderne kunst og design, 30. januar 2018
Vurdering
Hammerslag
24 bud