2434/237
Etagere af patineret messing med fire hylder af røgfarvet glas. 20. årh. H. 176,5. B. 83. D. 32.
Brugsslitage. Ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 19. august 2024
Vurdering
Hammerslag