2435/327
Karl Moé
Aftensol over stranden. Sign. Karl Moé 1913, Aarhus. Olie på lærred. 68×100.
Behov for let overfladerensning.
Vurdering
Hammerslag
18 bud
867187 | ||
322829 | ||
867187 | ||
322829 | ||
867187 | ||
322829 | ||
867187 | ||
322829 | ||
867187 | ||
322829 | ||
867187 | ||
322829 (Autobud) | ||
867187 | ||
322829 | ||
1115838 | ||
972739 | ||
1115838 | ||
804046 |