1847/142
ET PAR anglo-indiske stole af rigt udskåret hardwood. 19. årh.s sidste halvdel. (2).
Patina. Sæder med fjedre, disse slappe.
Ældre malerier og møbler, 19. november 2018
Vurdering
Hammerslag