1847/​142

ET PAR anglo-indiske stole af rigt udskåret hardwood. 19. årh.s sidste halvdel. (2).

Patina. Sæder med fjedre, disse slappe.

Ældre malerier og møbler, 19. november 2018

Vur­dering

6.000–8.000 DKK

Hammerslag