2421/844
Zacharias Heinesen (f. Tórshavn 1936)
Landskab, Færøerne. Sign. Zacharias Heinesen, 94. Litografi i farver. Bladstørrelse 55×73. Uindrammet.
Moderne kunst og design, 21. maj 2024
Vurdering
Hammerslag