2109/278
Fransk kaminur af forgyldt bronze og hvid marmor, skive af hvid emalje med blå romertal. Sign. Raingo Fres. a Paris. 19. årh.s slutning. H. 39. B. 42. D. 10.
Ældre malerier, møbler og varia, 1. marts 2021
Vurdering
Hammerslag