12143/4
Louis Moe (, fec.)
“Fanden læser i Skæbnens Bog” 1902. Opus 11. Sign. Louis Moe. Radering på papir. Rammemål 43,5×51. Indrammet.
Lille restaureret revne nederst på trykket 15 mm.
Kunst, antikviteter & design, 28. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag