1909/9024
Orientalsk tæppe i Fransk Savonerie design. 21. årh. 290×227.(8100)
Dette emne handles i fuldmoms
Plet/skjold ved ene ende/frynser. Bagside med mindre område med spor efter møl.
Beverly Hills tæppe-ophørssalg, 25. februar 2019
Vurdering
Hammerslag
15 bud