Foto endnu ikke klar
893/282
Louis XVI prismekrone af forgyldt messing og metal behængt med prismer i kæder. 18. årh.s slutning. H. 95. Diam. 82.
Konditionsrapport ved forespørgsel. Kontakt: furniture@bruun-rasmussen.dk
Møbler, tæpper og varia , 26. februar 2020
Vurdering
Hammerslag