2045/528
Odd Nerdrum (f. Hälsingborg 1944)
“Mann mot åpen himmel”. Sign. Nerdrum, 138/150. Litografi. Lysmål 56×55.
Undersøgt i ramme. Papiret er gulnet. Få pletter.
Moderne kunst og design, 3. november 2020
Vurdering
Hammerslag