2142/​9017

Louis Vuitton

“Keepall 45” rejsetaske af rødt epi læder, læderbesætninger, gyldne beslag, to hanke, udvendig lomme, lynlåsrum med rødt for. H. 27 x B. 47 x D. 18 cm.

Fremstår med alders- og brugsslitage. Mærker, ridser, pletter og misfarvning på læder og for. Alle mål er cirkamål.

Fashion, 20. oktober 2021

Vur­dering

4.000–5.000 DKK

Hammerslag

3.000 DKK

3.000 DKK