2142/9017
“Keepall 45” rejsetaske af rødt epi læder, læderbesætninger, gyldne beslag, to hanke, udvendig lomme, lynlåsrum med rødt for. H. 27 x B. 47 x D. 18 cm.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Mærker, ridser, pletter og misfarvning på læder og for. Alle mål er cirkamål.
Fashion, 20. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag