2432/​515

Tie Ying (f. Harbin 1971)

“HongKong 1967/1997”, 3/3. Usign. C-print på dibond monteret i ramme.

Proveniens: Erhvervet i Cath Danneskiold Samsøes galleri af nuværende ejer.

Bemærk: Eftersyn på dette varenr. muligt efter aftale på adressen Poul Bergsøes Vej 20B, 2600 Glostrup.

Original stand.

Vur­dering

6.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?

1034390 4.200 DKK
802044 (Autobud) 4.000 DKK
1034390 4.000 DKK
802044 (Autobud) 3.800 DKK
1034390 3.600 DKK
802044 (Autobud) 3.400 DKK
1034390 3.200 DKK
802044 3.000 DKK