2432/515
Tie Ying (f. Harbin 1971)
“HongKong 1967/1997”, 3/3. Usign. C-print på dibond monteret i ramme.
Proveniens: Erhvervet i Cath Danneskiold Samsøes galleri af nuværende ejer.
Bemærk: Eftersyn på dette varenr. muligt efter aftale på adressen Poul Bergsøes Vej 20B, 2600 Glostrup.
Original stand.
Glostrup
Vurdering
1034390 | ||
802044 (Autobud) | ||
1034390 | ||
802044 (Autobud) | ||
1034390 | ||
802044 (Autobud) | ||
1034390 | ||
802044 |