12004/16
“Danske slotte og herregårde”. Under redaktion af Aage Roussell. Bind 1–16. Hassings Forlag, København 1963. (16)
Brugsslitage. Falmet smudsomslag med mærker, større revner og afrevne dele. Én bog mangler smudsomslag.
Kunst, antikviteter & design, 23. januar 2020
Vurdering
Hammerslag
20 bud