12004/​16

“Danske slotte og herregårde”. Under redaktion af Aage Roussell. Bind 1–16. Hassings Forlag, København 1963. (16)

Brugsslitage. Falmet smudsomslag med mærker, større revner og afrevne dele. Én bog mangler smudsomslag.

Kunst, antikviteter & design, 23. januar 2020

Vur­dering

1.000 DKK

Hammerslag

1.000 DKK

20 bud

(Autobud) 1.000 DKK
1.000 DKK
850 DKK
(Autobud) 800 DKK
750 DKK
(Autobud) 480 DKK
460 DKK
440 DKK
420 DKK
(Autobud) 400 DKK
380 DKK
(Autobud) 360 DKK
340 DKK
(Autobud) 320 DKK
300 DKK
(Autobud) 290 DKK
280 DKK
270 DKK
260 DKK
250 DKK