12118/80
Bent Karl Jacobsen (f. København 1934, d. sst. 2004)
Suite på fire pop-art kompositioner. Sign. Bent Karl Jacobsen 93, hhv EA, 33/80, 30/80, 30/80. Litografier i farver. Bladmål 25×17. Uindrammede. (4)
Intet at bemærke. Friske og ubrugte eksemplarer.
Kunst, antikviteter & design, 6. maj 2021
Vurdering
Hammerslag