2043/​371

Two-pillar table af mahogni i engelsk stil, med en tillægsplade. 20. årh. H. 73. L. 180/225. B. 114.

Enkelte ridser og mærker. Brugsslitage.

Ældre malerier, møbler og varia, 19. oktober 2020

Vur­dering

3.000–4.000 kr.

Hammerslag

1.500 kr.

1.500 kr.