2043/371
Two-pillar table af mahogni i engelsk stil, med en tillægsplade. 20. årh. H. 73. L. 180/225. B. 114.
Enkelte ridser og mærker. Brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 19. oktober 2020
Vurdering
Hammerslag