2436/675
Ole Heerup (f. Mern Sogn 1934)
“Fornærmelse”. Sign. Ole Heerup 83; titel på bagsiden. Olie på lærred. 64×65.
Mindre afskalninger.
Moderne kunst og design, 3. september 2024
Vurdering
Hammerslag