2439/7541
Jóannis Kristiansen (f. Leirvik, Færøerne 1918, d. 1988)
Udsigt mod havet. Sign. Jóannis Kristensen 72. Olie på plade. 43×53.
Behov for let overfladerensning. Mindre krakeleringer. Misfarvninger.
Vurdering
Hammerslag
18 bud
503575 | ||
1036904 (Autobud) | ||
503575 | ||
1036904 (Autobud) | ||
830118 | ||
1036904 (Autobud) | ||
1119506 | ||
1036904 | ||
830118 (Autobud) | ||
1036904 | ||
830118 (Autobud) | ||
1119506 | ||
830118 | ||
1094352 | ||
1091174 | ||
1010237 | ||
1022518 | ||
830118 |