2439/7541
Jóannis Kristiansen (f. Leirvik, Færøerne 1918, d. 1988)
Udsigt mod havet. Sign. Jóannis Kristensen 72. Olie på plade. 43×53.
Vurdering
1022518 | ||
830118 |