2439/​533

Hans J. Wegner (f. Tønder 1914, d. Gentofte 2007)

“PP 305”. Skrivebord af massiv eg med tre skuffer i front. Udført og mærket hos PP Møbler. H. 72. L. 138. B. 76.

Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Enkelte små ridser og mærker på plade. Nøgle medfølger.

I Aarhus
Vur­dering

15.000–20.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?