2445/863
Lænestol med ben af eg. Sider, ryg samt løse hynder betrukket med sort skind. Model 2334. Udført hos Fredericia Furniture, med etiket herfra. H. 78. B. 85. D. 78.
Stand
Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser og mærker.
Eftersyn
I
Lyngby
Auktion
Kategori
Sælges
Vurdering