1827/687
Claus Carstensen (f. Sønderborg 1957)
To komposition. Sign. Carstensen 2002, 156/230 og 12/236. Litografi i farver. Bladstørrelse hver 42×32. Uindrammet. (2)
Moderne kunst og design, 3. juli 2018
Vurdering
Hammerslag