1950/684
Per Kirkeby (f. København 1938, d. sst. 2018)
Komposition. Sign. PK 94, 139/500. Litografi i farver. Bladstørrelse 75×54. Uindrammet.
Litteratur: Wivel nr. 73.
Moderne kunst og design, 10. december 2019
Vurdering
Hammerslag
24 bud