2447/201
Fransk krystalvase, bægerformet, prydet med bånd af harlekinsslibning, monteret på base af forgyldt bronze, hævet på fire lave fødder, 19. årh. H. 23 cm.
Øvre kant med mindre afslag.
Vurdering
Hammerslag
1092330 | ||
605616 (Autobud) | ||
1092330 | ||
605616 | ||
1092330 |