2447/​201

Fransk krystalvase, bægerformet, prydet med bånd af harlekinsslibning, monteret på base af forgyldt bronze, hævet på fire lave fødder, 19. årh. H. 23 cm.

Øvre kant med mindre afslag.

Vur­dering

3.000 DKK

Hammerslag

2.100 DKK

1092330 2.100 DKK
605616 (Autobud) 2.000 DKK
1092330 1.950 DKK
605616 1.550 DKK
1092330 1.500 DKK