2431/​89

Kinesisk arbejdsbord af hardwood. 19. årh. H. 82. B. 120. D. 65.

Nøgle medfølger. Ridser og mærker. Brugsslitage.

Ældre malerier, møbler og varia, 29. juli 2024

Vur­dering

10.000 DKK

Hammerslag