2431/88
Wladislaw Chmielinski (f. Warszawa 1911, d. sst. 1979)
Sneklædt gadeparti med hestevogn. Sign. W. Chmielinski. Olie på lærred. 35×50.
Let overfladerensning anbefales.
Vurdering
23 bud
911655 (Autobud) | ||
921626 | ||
911655 (Autobud) | ||
921626 | ||
911655 (Autobud) | ||
921626 | ||
911655 (Autobud) | ||
921626 | ||
911655 (Autobud) | ||
921626 | ||
911655 (Autobud) | ||
921626 | ||
911655 (Autobud) | ||
921626 | ||
911655 (Autobud) | ||
921626 | ||
911655 (Autobud) | ||
921626 | ||
911655 (Autobud) | ||
921626 | ||
911655 (Autobud) | ||
921626 | ||
911655 |