11947/70
Svend Johansen (f. København 1890, d. Gentofte 1970)
Maskerade. Litografi i farver. Sign. Svend Johansen 56, 56/300. Lysmål 55×47. Rammemål 65×57.
Kunst, antikviteter & design, 21. november 2019
Vurdering
Hammerslag
13 bud