2432/124
Johannes Wilhjelm (f. Nakskov 1868, d. København 1938)
Opstilling med tulipaner. Sign. JW. Olie på lærred. 54×44.
Mindre afskalninger.
Vurdering
21 bud
91189 (Autobud) | ||
1152900 | ||
91189 (Autobud) | ||
1152900 | ||
91189 (Autobud) | ||
1152900 | ||
91189 (Autobud) | ||
1152900 | ||
91189 (Autobud) | ||
1152900 | ||
91189 (Autobud) | ||
1152900 | ||
91189 (Autobud) | ||
1152900 | ||
91189 (Autobud) | ||
1152900 | ||
91189 (Autobud) | ||
1152900 | ||
91189 (Autobud) | ||
1152900 | ||
91189 |