873/867
Jorge B. Stever (f. Templin, Neubrandenburg 1940)
Uden titel. Sign. Jorge Stever 74; sign. og dateret på bagsiden. Akryl, papir og assemblage monteret på plade. 160×140.
Malerier, grafik & fotografier, 27. september 2017
Vurdering
Hammerslag