2138/600
Marco Evaristti (f. Chile 1963, bosat i Danmark)
Komposition. Usign. Olie på papir. Bladstørrelse 110×59.
Undersøgt i ramme. Mindre afrivninger omkring hjørnerne.
Moderne kunst og design, 21. september 2021
Vurdering
Hammerslag