2118/984
Skandinavisk design
Stort spisebord af massiv fyrretræ. H. 75. L. 225. B. 94,5.
Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser, mærker, hak og mindre afslag.
Moderne kunst og design, 4. maj 2021
Vurdering
Hammerslag