2048/​662

Søren Ankarfeldt (f. Sønderborg 1952)

Komposition. Sign. Søren Ankarfeldt, 396/650. Litografi i farver. Bladstørrelse 64×46.

Undersøgt i ramme. Original stand.

Moderne kunst og design, 24. november 2020

Vur­dering

1.500 kr.

Hammerslag

700 kr.

700 kr.