2439/1882
To maskekompositioner. Begge sign. Egill Jacobsen, hhv. 9/100 og 19/100. Litografier i farver. Lysmål 56×41. (2)
Dette emne handles i fuldmoms
Papiret er gulnet. Undersøgt i ramme.
Vurdering
21 bud
1165382 | ||
852751 (Autobud) | ||
1064433 | ||
852751 (Autobud) | ||
1064433 | ||
852751 (Autobud) | ||
1064433 | ||
852751 (Autobud) | ||
1064433 | ||
852751 (Autobud) | ||
932618 | ||
852751 (Autobud) | ||
44555 | ||
852751 (Autobud) | ||
932618 | ||
852751 (Autobud) | ||
932618 | ||
852751 (Autobud) | ||
932618 | ||
852751 | ||
576 |