2439/1882
To maskekompositioner. Begge sign. Egill Jacobsen, hhv. 9/100 og 19/100. Litografier i farver. Lysmål 56×41. (2)
Dette emne handles i fuldmoms
Papiret er gulnet. Undersøgt i ramme.
Vurdering
Hammerslag
57 bud