Eske Kath (f. Haderslev 1975)
Uden titel. Sign. monogram 02, 60/150. Litografi i farver. Lysmål 68×52.
Papiret er let gulnet. Undersøgt i ramme.
1048448 | ||
289370 (Autobud) | ||
1048448 | ||
289370 (Autobud) | ||
987059 | ||
289370 | ||
987059 | ||
802374 | ||
1000660 |