2445/​754

Nanna & Jørgen Ditzel

Brevkniv af sterlingsølv med stregdekor indlagt med mørkegrøn emalje. Udført og stemplet hos A. Michelsen. Vægt 77 g. L. 17,3.

Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker.

I Lyngby
Vur­dering

4.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?

823958 2.000 DKK