2423/​128

Konsolbord af delvist gråmalet og marmoreret træ, udskåret med bladværk og cabriole ben. 19./20. årh. H. 75. B. 120. D. 47.

Brugsslitage. Ridser og mærker.

Ældre malerier, møbler og varia, 3. juni 2024

Vur­dering

4.000 DKK

Hammerslag