2423/​739

Emil Wind

Tre kompositioner. Sign. monogram. Olie på lærred. 20×25 og 20×24. (3)

Behov for let overfladerensning. Mindre krakeleringer.

Moderne kunst og design, 4. juni 2024

Vur­dering

4.000 DKK

Hammerslag

11 bud

309820 3.000 DKK
1146180 (Autobud) 2.900 DKK
309820 2.800 DKK
1146180 (Autobud) 2.700 DKK
309820 2.600 DKK
1146180 (Autobud) 2.500 DKK
309820 2.400 DKK
1146180 (Autobud) 2.300 DKK
309820 2.200 DKK
1146180 2.100 DKK
309820 2.000 DKK