12103/152
Francois Fiedler (f. 1921)
"Fondation Maeght”, Tryksign. Fiedler. Litografisk plakat i farver. Bladmål 72×53,5. Uindrammet.
Kunst, antikviteter & design, 21. januar 2021
Vurdering
Hammerslag