12103/​152

Francois Fiedler (f. 1921)

"Fondation Maeght”, Tryksign. Fiedler. Litografisk plakat i farver. Bladmål 72×53,5. Uindrammet.

Kunst, antikviteter & design, 21. januar 2021

Vur­dering

800 DKK

Hammerslag