2427/188
Fransk maler. 20. årh.
Sommerligt landskab med badende figurer i forggrunden. Utydeligt signeret. Olie på lærred. 51×66.
Behov for let overfladerensning. Mindre afskalninger.
Vurdering
Hammerslag
32 bud
206019 | ||
958758 (Autobud) | ||
206019 | ||
958758 | ||
206019 | ||
958758 | ||
206019 | ||
958758 | ||
836085 | ||
958758 | ||
206019 | ||
958758 | ||
206019 | ||
958758 (Autobud) | ||
206019 | ||
958758 | ||
206019 | ||
958758 (Autobud) | ||
206019 | ||
958758 (Autobud) | ||
206019 | ||
958758 (Autobud) | ||
206019 | ||
958758 | ||
836085 | ||
958758 (Autobud) | ||
836085 | ||
958758 (Autobud) | ||
836085 | ||
958758 (Autobud) | ||
836085 | ||
958758 |