2427/​188

Fransk maler. 20. årh.

Sommerligt landskab med badende figurer i forggrunden. Utydeligt signeret. Olie på lærred. 51×66.

Behov for let overfladerensning. Mindre afskalninger.

Vur­dering

6.000 DKK

Hammerslag

32 bud

206019 15.500 DKK
958758 (Autobud) 15.000 DKK
206019 14.500 DKK
958758 14.000 DKK
206019 13.500 DKK
958758 13.000 DKK
206019 12.500 DKK
958758 12.000 DKK
836085 11.500 DKK
958758 11.000 DKK
206019 10.500 DKK
958758 10.000 DKK
206019 9.500 DKK
958758 (Autobud) 9.000 DKK
206019 9.000 DKK
958758 8.500 DKK
206019 8.000 DKK
958758 (Autobud) 7.500 DKK
206019 7.000 DKK
958758 (Autobud) 6.500 DKK
206019 6.000 DKK
958758 (Autobud) 5.500 DKK
206019 5.000 DKK
958758 4.400 DKK
836085 4.200 DKK
958758 (Autobud) 4.000 DKK
836085 4.000 DKK
958758 (Autobud) 3.800 DKK
836085 3.600 DKK
958758 (Autobud) 3.400 DKK
836085 3.200 DKK
958758 3.000 DKK