2439/1787
Phillipe Starck, “Romeo Moon”. Et par standerlamper af grålakeret metal. Indvendig og udvendig skærm og låg af glas. Udført og mærket hos Flos. H. 161. (2)
Proveniens: ”Danske Banks gamle hovedsæde” Antikviteter, kunst og design hidrørende Erichsens Palæ og andre historiske bygninger i Holmens Kanal.
Dette emne handles i fuldmoms
Stand
Almindelig brugsslitage. Ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Auktion
Kategori
Vurdering
Hammerslag
Ikke solgt
43 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|
855127 | ||
1139622 | ||
835125 | ||
1139622 | ||
855127 (Autobud) | ||
835125 | ||
855127 | ||
835125 (Autobud) | ||
855127 | ||
835125 | ||
855127 (Autobud) | ||
835125 | ||
855127 (Autobud) | ||
835125 | ||
855127 | ||
1023395 (Autobud) | ||
855127 | ||
1023395 (Autobud) | ||
965938 | ||
1023395 (Autobud) | ||
965938 | ||
1023395 | ||
965938 (Autobud) | ||
1023395 | ||
965938 | ||
971700 (Autobud) | ||
965938 | ||
971700 (Autobud) | ||
965938 | ||
971700 | ||
965938 (Autobud) | ||
971700 | ||
965938 (Autobud) | ||
971700 | ||
965938 | ||
69553 (Autobud) | ||
965938 | ||
69553 (Autobud) | ||
1032993 | ||
69553 (Autobud) | ||
1032993 | ||
69553 | ||
1079397 |