2014/603
Lennart Rodhe (f. 1916, d. 2005)
Komposition. Sign. Lennart Rohde 1986, 31/50. Litografi i farver. Lysmål 15×10.
Intet at bemærke. Undersøgt i ramme.
Moderne kunst og design, 31. marts 2020
Vurdering
Hammerslag