2014/​603

Lennart Rodhe (f. 1916, d. 2005)

Komposition. Sign. Lennart Rohde 1986, 31/50. Litografi i farver. Lysmål 15×10.

Intet at bemærke. Undersøgt i ramme.

Moderne kunst og design, 31. marts 2020

Vur­dering

1.000–1.500 DKK

Hammerslag

320 DKK

320 DKK
(Autobud) 300 DKK
290 DKK
250 DKK