2149/8566
Olga Alexandrovna (f. Peterhof 1882, d. Toronto 1960, storfyrstinde af Rusland)
Gårdeksteriør med en læsende pige på en forårsdag. Sign. Olga. Olie på malepap. 37,5×46.
Russisk tema, 6. december 2021
Vurdering
Hammerslag
37 bud